O firmie Bariery i Separatory ExOchronniki Przepięciowe EXPrzemysłowe Switch'e Ethernetowe
Mierniki i sygnalizatory poziomuTerminale, wyświetlacze i sygnalizatory Ex
Systemy ESD i elementy blokadArmatura dla tras ciśnieniowychAktualności
 

Armatura dla tras ciśnieniowych

złączki zaciskowe

Nasza oferta armatury obejmuje złączki i zawory - Ham-Let, rurki impulsowe - Sandvik oraz zblocza zaworowe - SAMI.

Prawie nieograniczoną kombinację rodzajów gwintów, połączeń i kształtów złączek i zaworów posiada w swym programie produkcyjnym izraelska firma Ham-Let, obecna od kilkunastu lat na polskim rynku. Dwupierścieniowe złączki zaciskowe wykonane ze stali nierdzewnej 316 lub mosiądzu charakteryzują się doskonałą precyzją wykonania i pozwalają na połączenia metrycznych i calowych rurek impulsowych z dowolnym gwintem typu NPT, BSPP lub BSPT. Srebrzone gwinty połączeń oraz specjalny stały smar pozwalają na wielokrotny montaż i demontaż złączek.

Zawory zarówno kulowe jak i iglicowe w wielu wykonaniach i wersjach przyłączeń charakteryzują się doskonałymi parametrami eksploatacyjnymi (do 690 Bar i 600°C) jak i wysoką niezawodnością.

Osobną grupę stanowię złączki i zawory do procesów wymagających wysokiej czystości dla zastosowań w produkcji półprzewodników lub farmaceutyków.
HAM-LET gwarantuje ich całkowitą kompatybilność z produktami renomowanych firm przy znacznie niższej cenie.

zawory

  Katalog złączek   Katalog zaworów i filtrów

  Instrukcja stosowania


SAMI - włoska firma specjalizująca się w produkcji zaworów iglicowych i zbloczy, dzięki wysokiej jakości i przystępnej cenie opanowała dużą część rynku europejskiego będąc dostawcą producentów przetworników ciśnienia jak Honeywell, Fisher-Rosemount czy Snamprogetti. Zawory wykonane są głównie ze stali nierdzewnej 316L lub z Monelu a stosowane uszczelnienia to PTFE lub Grafoil co umożliwia ich pracę ekstremalnych warunkach - ciśnieniu do 690 Bar i temperaturze do 480° C.


armatura SAMI Katalog SAMI